Lezecká aréna v Jablonci nad Nisou - kurzy


Lidé, kteří nemají žádnou zkušenost s horolezectvím, mohou objevit nový způsob prožití volného času na umělých horolezeckých stěnách, které se od pravého lezení na skalách a v horách podstatně liší – jsou bezpečnější a nabízí vám nový druh prožitků. Vyzkoušeli už jste aquapark, zábavná obchodní centra, kino, divadlo a další atrakce? Přijďte si s námi zalézt. Nepotřebujete žádné zkušenosti s horolezectvím. Nabízíme vám pestrou škálu lekcí a kurzů určených pro širokou veřejnost, stačí si vybrat.
Můžete začít pouhou ochutnávkou, abyste si ověřili, zda vás to bude bavit. Je venku špatné počasí a vy nevíte co o víkendu s dětmi? Přijďte – máme pro vás zábavný program, nebudete se nic učit, pouze si bezpečně zablbnete pod dozorem zkušeného instruktora.
Pro ty z vás, které to začne bavit, a chtěli by se naučit více, máme připraven systém kurzů, na kterých se postupně naučíte bezpečně zvládat jak sebe, tak i své vybavení. Po jejich absolvování zvládnete bezpečně a s jistotou tuto pohybovou aktivitu, která obohatí Váš život.

Pozn. Veškeré nabízené kurzy se týkají pouze lezení na umělé horolezecké stěně, v žádném případě nebudete připraveni na lezení ve skalách. Na jaro pro vás připravujeme nabídku kurzů skalního lezení.

Cena je včetně zapůjčení vybavení a vstupného.